ОСТАННІ НОВИНИ

Садовий зазіхає на територіальні громади, прилеглі до Львова?

|

Сьогодні, 11 жовтня, на засіданні сесії Львівської обласної раді мають погоджувати зміни до проектів Перспективного плану спроможних територіальних громад Львівщини. Про це з зали сесійного засідання інформує кореспондент Львівського порталу.

земля АТОвцям

Коли формувався порядок денний, депутатам запропонували перенести розгляд на 25 жовтня по двох районах – Яворівському та Жовківському. Депутати обурилися і поцікавилися, чим аргументована така пропозиція? Як з’ясувалося, про це просив міський голова Львова Андрій Садовий.

Як пояснив заступник голови облради Володимир Гірняк, вчора відбулася зустріч із Андрієм Садовим, і міський голова Львова просив перенести питання по обох районах на два тижні, щоби погодити позицію з містом.

Своєю чергою один з депутатів облради Юрій Гудима зазначив, що на нинішнє засідання запрошували мера: «Ми пропонували міському голові або його заступникам прийти сюди і виступили нині тут на трибуні та пояснити, чому збираються перенести ці питання». Втім, ніхто із представників міської влади на сесійне засідання облради так і не прийшов.

«Ми дуже довго дискутували. Я розумію емоції представників Яворова та Жовкви… Але місто Львів займає третину області і просто так відкинути це і не врахувати цю позицію було б неправильно. Я вважаю, що нічого страшного за два тижні не станеться…», – пояснив Володимир Гірняк.

На питання про те, які інтереси має Львів щодо Жовківського і Яворівського районів, Володимир Гірняк достеменно так і не зумів пояснити: «Міський голова аргументував це тим, що зараз існує законопроект про велику львівську агломерацію і Львів не матиме можливості розвитку».

Отож, депутати вирішили розглядати погодження перспективних планів щодо територіальних громад восьми районів (Жидачівського, Старосамбірського, Перемишлянського, Городоцього, Мостиського, Миколаївського, Радехівського та Бродівського) без врахування Жовківщини та Яворівщини.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...