ОСТАННІ НОВИНИ

Екс-«регіонал» очолить робочу групу з амністії АТОвців

|

Парламентський комітет із питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності створить робочу групу для опрацювання пропозицій президента Петра Порошенка до закону про амністію 2016 року. Про це інформує управління апарату парламенту, пише gazeta.ua.

1

“Головою робочої групи обрали голову підкомітету з питань діяльності Державної пенітенціарної служби комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Юрія Мірошниченка”, – йдеться у повідомленні.

5 жовтня комітет розглянув пропозиції президента до цього закону. Після обговорення члени комітету вирішили повторно звернутися до представника президента у РадіАртура Герасимова щодо необхідності чіткого формулювання тексту змін, запропонованих головою держави.

Як відомо, 7 липня Верховна Рада прийняла закон про амністію 2016-го. Документ передбачає амністію для найбільш вразливих категорій засуджених, зокрема вагітних, неповнолітніх, інвалідів, пенсіонерів, ветеранів війни, бійців АТО та учасників ліквідації аварії на ЧАЕС. Передбачено звільнення від відбування покарання на гауптвахті військовослужбовців, засуджених за злочини невеликої та середньої тяжкості, вперше засуджених за тяжкі злочини, якщо вони на день набрання чинності законом відбули не менш як половину призначеного строку основного покарання.

Президент Петро Порошенко наклав на законодавчий акт вето і 17 серпня повернув його до парламенту зі своїми зауваженнями для повторного розгляду.

Фото: fttc.com.ua

 

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...