ОСТАННІ НОВИНИ

За добу митники Львівщини вилучили більше тонни незаконно ввезених товарів

|

Упродовж доби працівники Львівської митниці ДФС вилучили понад тонну товарів, ввезення яких в Україну є обмеженим. Зокрема громадяни України, мешканці Львівщини, намагались ввезти з Республіки Польщі в Україну смугою руху «зелений коридор» побутову техніку, продукти харчування, портативні навігатори та будівельні матеріали. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ДФС України у Львівській області.

unnamed-1

Слід зауважити, що згідно з чинним законодавством ввезення на митну територію України громадянами певних видів товарів є обмеженим. Зокрема продукти харчування можна ввозити для власного споживання з розрахунку норм, визначених ст.378 Митного кодексу України та постановою Кабінету Міністрів України від 21.05.2012 №434.

Також, статтею 197 МКУ та постановою Кабінету Міністрів №436 від 21.05.2012 встановлено обмеження щодо переміщення громадянами через митний кордон України портативних навігаторів, які у кількості 25 штук намагався незаконно ввезти в Україну мешканець Львівщини.

В іншому випадку громадянин намагався ввезти в Україну без письмового декларування та оподаткування митними платежами будівельні матеріали понад визначені ст.374 МКУ норми. Слід відмітити, що відповідно до ст.374 МКУ товари (крім підакцизних), сумарна фактурна вартість яких не перевищує еквівалент 500 євро та сумарна вага яких не перевищує 50 кг, що ввозяться громадянами на митну територію України у ручній поклажі та/або у супроводжуваному багажі через пункти пропуску через державний кордон України для автомобільного сполучення, не підлягають письмовому декларуванню (за винятком товарів, на які відповідно до статті 197 цього Кодексу встановлено обмеження щодо переміщення громадянами через митний кордон України, і випадків, передбачених частиною другою цієї статті) та не є об’єктами оподаткування митними платежами.

Зазначені товари, як правило, приховували в багажних відділеннях та салонах автомобілів. Відповідно до вимог чинного законодавства, про наявність товару при переміщенні через митний кордон України, громадяни не повідомляли працівників митниці, натомість намагалися їх перемістити смугою руху «зелений коридор». Таким чином вони порушили вимоги ст.471 Митного кодексу України. Щодо цих громадян складено протоколи про порушення митних правил, товари вилучено до розгляду справ у суді.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...