ОСТАННІ НОВИНИ

Учасники АТО отримали 4606 земельних ділянок

|

У Львівській області військовослужбовці, їх сім`ї отримали у власність 4606 земельних ділянок, загальною площею 963 гектари. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

1407322146-2932-znua

З цієї кількості рішень, головним управлінням Держгеокадастру у Львівській області видано 2926 наказів про надання військовослужбовцям у власність земельних ділянок, загальною площею 609 гектарів. Землі розташовані поза межами населених пунктів. Учасники АТО приватизували ділянки переважно для ведення садівництва (2673 земельних ділянок), особистого селянського господарства (223 земельні ділянки) та індивідуального дачного будівництва (30 земельних ділянок).

Ще 1680 земельних ділянок, в межах населених пунктів, військовим надали за рішенням місцевих рад Львівщини. Ці землі військові використають переважно для будівництва індивідуальних житлових будинків (1444 земельні  ділянки).

«Для нашої служби робота з виділення земельних ділянок для захисників України залишається одним з пріоритетних питань. Працівники Держгеокадастру завжди готові надати військовим вичерпну інформацію та допомогу у оформленні земельних ділянок»,- зазначає Андрій Кавецький, начальник Головного управління Держгеокадастру у Львівській області.

Загалом, Головним управлінням Держгеокадастру у Львівській області, надано учасникам АТО та членам їх сімей 6002 дозволи на розробку документації із землеустрою на землі загальною площею 2387 га. Зараз триває процес оформлення ділянок у власність.

Найбільше, Держгеокадастром Львівщини, видано наказів про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо земельних ділянок для учасників АТО у Пустомитівському (1096), Жовківському (869) та Бродівському районах (586) Львівської області.

Довідково:

Ознайомитись з переліком пропонованих земельних масивів для надання у власність учасникам АТО, іншою важливою інформацією можна на сайті Держгеокадастру Львівщини, у рубриці “Учасникам АТО” http://lvivska.land.gov.ua/ato/

Фото:www.volynnews.com

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...