ОСТАННІ НОВИНИ

У Міноборони показали нові сухпайки для військових: є борщ та гречка з м'ясом

|

Міністерство оборони запроваджує нові зразки сухих пайків для військовослужбовців, вартість яких становитиме 112 грн у звичайному варіанті і 170 грн – у посиленому, який використовуватиметься в зоні проведення АТО.  Про це на брифінгу в Києві повідомив начальник відділу розробки продовольчого забезпечення Міністерства оборони Вадим Старощук, повідомляє УНІАН.

1

За його словами, елемент, який підігріває їжу, збільшує вартість кожного пайку на 30 грн. Водночас він зазначив, що сплачувати таку суму було б досить дорого, тому було розроблено додатковий набір, який передбачає харчування бійців у пунктах постійної дислокації та на полігонах, де немає елементів, що нагрівають їжу.

2

“Звичайний набір буде купуватися за ціною 112 грн, а посилений для зони АТО – за 170 грн”, – сказав Старощук.

3

Він зазначив, що перевага нових сухпайків у тому, що вони міститимуться в м’якій упаковці, не матимуть жерстяних банок. Також Старощук зазначив, що упаковка буде зроблена із матових матеріалів, що дозволить уникнути відбивання сонячного світла й розкриття місця знаходження бійця.

4

Представник Міноборони зазначив, що калорійність нового варіанту сухого пайку для солдата в зоні АТО складатиме 4,1 тис. кілокалорій. У сухий пайок входитимуть не менш ніж 7 блюд, які підібрані під українського споживача. Зокрема, туди включать борщ, супи, гречку з м’ясом, тушковану картоплю тощо. Такі сухпайки можна буде використовувати протягом 3 діб. У Міноборони зазначили, що перші нові сухпайки планують закупити до 2017 року. Зокрема, вони будуть спрямовані до зони проведення антитерористичної операції.

6

7

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...