ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові паралімпійці зустрілись з юними вболівальниками

|

Сьогодні у ресторані «Львівська копальня кави» (площа Ринок, 10) відбулась зустріч з українськими паралімпійцями – учасниками Паралімпійських ігор 2016 у Ріо-де-Женейро, передає кореспондент Львівського порталу.

dsc_6873

dsc_6899

На Зустріч була можливість оспілкуватися як з медалістами Паралімпіади, так і в учасниками, яким не вистачило зовсім трошки до омріяної нагороди.

«Ми хотіли показати, що паралімпійці є серед нас і зробити акцент не лише на медалістах, а й на учасниках Паралімпійських ігор 2016. Як правило, вся увага від преси чи вболівальників перепадає медалістам. Ми хотіли показати, наскільки складним був їхній шлях до того, щоб виступити в Ріо і цим самим довести, що бути там, стати учасником чи отримати 4 місце – це дуже велике досягнення не лише для цього спортсмена, а й для України», – розповіла кореспонденту Львівського порталу координатор Доступно.ua та одна з організаторів заходу Юлія Карбонарова.

dsc_6875

На зустрічі було дуже багато дітей, які теж мають інвалідність, але мріють здобути спортивні нагороди.

«Ми запросити дітей з інвалідністю, зокрема на зустрічі переважають діти із вадами слуху. Ми хотіли, щоб ці діти, які бажають увійти в спорт або вже ним займають, надихнулись прикладом цих спортсменів і зрозуміли, що можна долати себе, будь-які соціальні бар’єри і перемагати», – додала Юлія Карбонарова.

Більшість спортсменів-паралімпійців дали юним фанам слушні настанови.

«За своє життя в мене було стільки моментів, коли я не могла зібратися. Тому я хочу побажати всім, щоб люди вірили в себе. Якщо ти спортсмен, розвиваєшся, ростеш, їздиш на висого рівня змагання, ти все більше хвилюєшся. Але це хвилювання треба переборювати, бо воно може забрати в тебе найцінніше – перемогу», – побажала плавчиня Марина Стабровська.

dsc_6883

«Не падайте духом. Прагніть кращого, прагніть більшого. З Божою підтримкою людина дійсно може досягнути дуже високих результатів. Треба, не зважачи на всякі неполадки, тільки вміти побачити цю можливість в житті. Здавалося б, коли я травмувався в дитинстві, це б мало перекреслити моє життя, але все одно я використав можливість займатись спортом і я досягнув багато чого в цій діяльності», – поділився паралімпійський чемпіон з фехтування на візках Антон Дацко.

dsc_6900

Фото: Соломія Григор’єва

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...