ОСТАННІ НОВИНИ

У дитсадку розповіли, як шприц з ВІЛ-інфекцією міг опинитись на їх території

|

Минулого тижня у садочку «Арніка» дитина вкололась шприцом, який був заражений ВІЛом. Як пояснила директор садочка, дитині проводять профілактичне лікування. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міськради.

shpritsyi-na-trave

«Неприємність трапилась 28 вересня під час ранкової прогулянки. Дитина закинула свою іграшку до паркана, по якому в’ється плющ. Коли дитина побігла за іграшкою, знайшла шприц.

Вихователька зразу оглянула руки дитини і викликала медсестру. Крові на руках дитини не було, але дитина сама сказала, що вона даний шприц відкривала. Шприц відразу віддали на аналізи. Інформацію про знаходження інфекції в шприці наразі не підтвердили.

Дитині зараз проводять профілактичне лікування. Як повідомили батьки дитини, в п’ятницю зробили повторний аналіз – інфекції не виявлено.

Ймовірно, що цей шприц могли перекинути із гаражів.

Ніхто не ховався, усі діяли в інтересах дитини. Ми зібрали увесь технічний персонал, вчителів, батьків і провели профілактичні бесіди. Це є загальносуспільна проблема. Ми також зібрали батьківські збори, дали догани двірнику і помічнику вихователя. В нас такий випадок вперше», – зазначила завідувач садочку «Арніка» Оксана Козій.

Фото: lovesun.by

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...