ОСТАННІ НОВИНИ

30 діток зможуть безкоштовно навчатися в освітньо-культурному центрі

|

Від завтра у Брюховичах, що поблизу Львова, запрацює  перший освітньо-соціально-культурний центр для дітей з особливими потребами, який призначений для забезпечення всебічного розвитку особистості та реабілітації дітей з особливими освітніми потребами шкільного віку. Про це у коментарі Львівському порталу розповіла координатор мережі «Освітніх соціально-культурних послуг для дітей з особливими потребами» Галина Царьова.

0hgffu

«Цей центр створений для дітей з особливими потребами шкільного віку. Тому що для таких дітей в звичайних школах  не передбачено групи продовженого дня. Діти з особливими потребами (здебільшого якщо вони мають комплексні ураження) перебувають на індивідуальній формі навчання. Тобто дитина відірвана абсолютно від колективу. Ми створили  цей центр, щоб розвантажити дитину, вивести її з ізоляції, дати можливість перебувати в школі однолітків», – розповіла вона.

За словами Галини Царьової, діти у цій школі зможуть навчатися абсолютно безкоштовно, адже всі послуги, які надаватимуться їм у центрі, покриває держава.

«Для створення цих закладів з обласного бюджету виділили 910 000 гривень. Центр, котрий відкривається завтра, прийме 30 діток. Також варто зазначити, що діток привозить та забирає автобус, що значно полегшує життя батькам. Окрім цього, в центрі діти отримують дворазове харчування, арттерапію, фізичну реабілітацію, обов`язково отримують корекцію, дефектолога, логопеда та психолога. Тобто дитина гармонійно розвивається, оскільки з нею працюють професіонали. Цей проект соціальний, який покликаний показати, що ці діти не повинні бути захованими, тому таких центрів повинно бути більше, щоб максимально охопити величезну кількість таких дітей», – зазначає вона.

Центр працюватиме з 12 до 19 години кожного дня крім суботи та неділі.

Як повідомляє Львівський портал, 7 жотвня у Брюховичах відкриють унікальний центр для дітей з особливими потребами.

Фото: naiu.org.ua

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...