ОСТАННІ НОВИНИ

Поляка спіймали на спробі підкупили львівського прикордонника

|

Поляк пропонував львівським прикордонникам хабар. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Держприкордонслужби України.

корупція на кордоні

Активне проведення заходів по протидії корупційній складовій серед прикордонників продовжує приносити позитивні результати. Так, учора було зафіксовано спробу дачі хабара прикордонникам. Грошову винагороду пропонував громадянин Польщі у міжнародному автомобільному пункті пропуску «Устилуг», за можливість позачергового запуску в пункт пропуску.

В діях громадянина Республіки Польща вбачаються ознаки адміністративного правопорушення передбачені ст.369 ККУ «Пропозиція щодо надання неправомірної вигоди», по даному факту було оповіщено працівників Національної поліції.

Керівництво Львівського прикордонного загону звертається до усіх учасників руху не порушувати чинного законодавства України та не намагатися втягнути у протиправну діяльність співробітників Державної прикордонної служби, пропонуючи хабарі за прийняття неправомірних рішень.

ДОВІДКОВО: протягом року персоналу Львівського прикордонного загону у 31 випадках пропонували хабарів  на суму  майже 58 тисяч гривень, у всіх цих випадках прикордонники відмовлялися від отримання коштів, тим самим були заохочені керівництвом прикордонного загону на з суму більш ніж 80 тисяч гривень.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...