ОСТАННІ НОВИНИ

Маленькому львів’яну потрібні гроші на лікування через фатальну помилку медиків

|

Небайдужих просять фінансово допомогти врятувати життя 2-річного Максимчика, який через недбалість лікарів не може ні ходити, ні сидіти. За допомогою до Львівського порталу звернулась мама дитини.

1

2

Пані Наталя розповіла, що хлопчик отримав ДЦП через медиків, які буквально витиснули його з матері.

«Вся вагітність проходила добре, не було ніяких відхилень. Прийшов час народжувати, і пологи були складні: замість того щоб зробити кесарів розтин, довели час, що довелось витискати, хоча в наш час цього робити не можна! Хлопчик все-таки народився, але мама бачила його лише кілька хвилин, бо майже одразу його відправили в реанімацію на вул. Пилипа Орлика (пологи на вул. Мечнікова приймала лікар Верхівська Світлана Михайлівна)», – розповіла Наталя Банах.

2

Відтак весь час до сьогодні рідні борються з хворобою ДЦП.

«Кожен день препарати, кожен день великі зусилля. До недавна в нас у Львові ніхто ним не хотів займатись з реабілітологів, бо в нього були судоми і потрібно, щоб ремісія була не менше року. Але ми знайшли хорошу київську клініку «Крок за кроком». Потрібне повторне і не одне лікування, але, на жаль, з цим ми справитись не можемо! Просимо вашої допомоги для того, щоб Максимчик наздогнав своїх ровесників, зміг сидіти, ходити, говорити», – просить матір.

Номер рахунку в Ощадбанку

4790700009026197

Банах Наталія Ярославівна (мама)

Номер рахунку в Приватбанку

4149437849619182

Банах Наталія Ярославівна (мама)

Контактний номер телефону: 096-46-00-890 – Наталя.

3

4

5

6

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...