ОСТАННІ НОВИНИ

Дії Януковича кваліфікували як державну зраду

|

Генеральний прокурор Юрій Луценко провів робочу нараду із заступниками та керівниками підрозділів, які відповідають за формування обвинувачення екс-президенту Віктору Януковичу у створенні ним злочинної організації. Метою наради була перевірка готовності і стану розслідування кримінальних проваджень у справі екс-президента. Про це повідомляє прес-службі Генпрокуратури України, передає кореспондент Львівського порталу.

Янукович

За висновками слідчих, діяльність Віктора Януковича на посаді президента України була підпорядкована інтересам Російської Федерації у питаннях, які стосуються національної безпеки, про що свідчать підписані ним укази, призначення на ключові посади осіб із російським громадянством, тощо. Відповідно, діяльність Віктора Януковича кваліфікується за ст. 255 (створення злочинної організації) та ст. 111 (державна зрада) Кримінального процесуального кодексу України.

Діяння Віктора Януковича розглядаються за наступними напрямками: умисні діяння на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканності, обороноздатності, державній, економічній та інформаційній безпеці України.

Також Генпрокурор привітав начальника департаменту спеціальних розслідувань Генпрокуратури Сергія Горбатюка з позитивними зрушеннями у справі екс-«беркутівців», яка наразі перебуває в суді.

«Цей прорив у суді дає надію і суспільству, і нам на реалізацію розпочатої справи», – зазначив Юрій Луценко.

Наради стосовно розслідування кримінальних проваджень щодо злочинної діяльності Віктора Януковича плануються щотижнево за участі Генерального прокурора Юрія Луценка.

Фото: sled.net.ua

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...