ОСТАННІ НОВИНИ

Що хочуть дозволити поліцейським?

|

МВС планує внести низку змін у законодавстві, що регламентує роботу поліцейських. Про це заявила керівник Нацполіції Хатія Деканоідзе під час брифінгу у понеділок.

453

«Це будуть зміни, точніше уточнення в деяких законах України, в тому числі в Кодексі України про адмінпорушення, в законі України про дорожній рух і в законі України про Нацполіцію», – сказала вона.

«Ми хочемо уточнити норми, які не тільки будуть захищати поліцейських, а в першу чергу, будуть захищати громадян України», – додала вона.

Вона навела кілька змін, які планують запровадити.

«В законі України про дорожній рух ми хочемо уточнити норму, коли поліцейський зупиняє людину (транспортний засіб) і попереджає водія, що не можна залишати салон», – сказала вона.

«Коли поліцейський говорить, що ви повинні залишитися в машині… то ви повинні залишитися в салоні автотранспорту», – додала вона.

Водночас вона наголосила, що у керівництва Нацполіції немає ініціативи забороняти відеозйомку роботи поліцейських.

«(Планується – ред.) уточнити порядок пред’явлення документів водія поліцейським… Зараз у нас водій пред’являє документи. Будемо уточнювати, що водій повинен передати документи», – сказала Деканоідзе.

«Хочемо збільшити відповідальність за втечу з місця ДТП», – повідомила вона.

За її словами, «планується уточнення підстав для тимчасового затримання транспортного засобу».

«Хочемо уточнити міру проведення огляду водіїв на предмет алкогольного чи наркотичного сп’яніння без участі свідків», – сказала Деканоідзе.

«Хочемо уточнити міру і право поліцейського на огляд транспортного засобу, його багажного відділення і салону», – сказала вона, зазначивши, що ця норма пропонується у зв’язку із великою кількістю нелегальної зброї в країні.

Також, за словами Деканоідзе, планується збільшити відповідальність за образу поліцейського.

УП

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...