ОСТАННІ НОВИНИ

МВФ змінив прогноз рівня інфляції в Україні

|

Ключовий кредитор України – Міжнародний валютний фонд зберіг прогноз зростання економіки України за підсумками 2016 року на рівні 1,5%, але при цьому поліпшив прогноз інфляції до 13% з 15,1%. Про це йдеться у звіті Фонду, опублікованому на сайті організації, пише УНІАН.

«Реальний ВВП країни зросте за підсумками року на 1,5%. Економічна активність буде супроводжуватися ослабленням фінансового тиску, зростанням внутрішнього попиту, а також впевненістю інвесторів і зростанням доходів, – йдеться у звіті. – Разом з тим, вплив зовнішніх факторів буде достатнім для того, щоб похитнути тенденцію до зростання, і тому країна багато в чому буде залежати від глибини внутрішнього попиту».

За розрахунками МВФ, інфляція складе близько 13% до кінця 2016 року.

«Інфляція прогнозується на рівні близько 13% до кінця року і причиною стане переважно зростання тарифів», – йдеться у звіті. У Фонді відзначають, що перелом тенденції від занепаду економіки до її зростання – це ключове досягнення України.

«У цьому зв’язку необхідно продовжити подальше зміцнення системи державних фінансів, оздоровлення банківської системи, провести пенсійну реформу, удосконалити податкове адміністрування, поліпшити діловий клімат, – йдеться у звіті. – Політична повістка дня амбітна, але її необхідно виконати вчасно».

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...