ОСТАННІ НОВИНИ

Депутата «Самопомочі» звинуватили у намаганні знищити сквер у Львові

|

Депутата від «Самопомочі» Любов Давидович у Львівській міській раді звинуватили у прихильності до підприємця, що хоче збудувати дитячий майданчик на вул. Хуторівка , 34-г для приватного садочку замість існуючого скверу. Про це під час свого виступу  на засіданні сесії 4 жовтня повідомила місцева жителька Вікторія Стець, повідомляє кореспондент Львівського порталу з сесійної зали.

1

За словами В. Стець, на цей дитячий майданчик будуть впускати лише дітей,, що ходять у садочок «Хеппі».

«Дитячий майданчик будується для комерційних структур, а саме дитячого садочку «Хеппі».  Ця ділянка нами прибирається, приходили дітки з дитсадочків, гуляли. ..Тут 29 вересня ми бачимо, що якісь невідомі люди копають яму. Ми викликали поліцію – прийшов власник і заявив: «У мене погоджено з ЛКП «Хуторіка», Сихівською адміністрацією і депутатом Любов ‘ю Давидович»,- розповіла мешканка Хуторівки.

За її словами, кошти на цей майданчик зібрали з батьків вихованців садочку. Наразі місцеві мешканці засипали викопані ями.

Оскільки Любов Давидович була відсутня у сесійні залі, її позицію з цього приводу озвучив керівник фракції «Самопоміч» Андрій Москаленко.

«Ми пропонуємо це питання перенести. В цей час проговоримо з мешканцями прилеглих будинків, запросивши представників організації. Треба подивитись візуалізацію проекту, узгодити доступ до майданчика: чи він є відкритий. Якщо мешканці не захочуть цього майданчика, та нехай так буде…», – зазначив він.

Відтак, лише два депутати міської ради проголосували за це рішення. Пропозиція про перенесення цієї ухвали також не набралась достатня кількість голосів.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...