ОСТАННІ НОВИНИ

Серед школярів Львівської області проводять конкурс «Життя без сміття»

|

Департамент екології та природних ресурсів спільно з департаментом освіти і науки Львівської облдержадміністрації організовує конкурс «Життя без сміття», передає Львівський портал.

баки для сміття

Мета конкурсу полягає у приверненні уваги до актуальної екологічної проблеми сучасності – засміченості та знайдення шляхів її подолання. Адже, згідно статистичних даних, Україна посідає перше місце в Європі за кількістю відходів на душу населення.

Умови конкурсу:

  1. Конкурс проводиться для учнів 3-7 класів.
  2. Номінації Конкурсу: «друге життя вторинної сировини» (робота, виготовлена з матеріалів, які вже використовувалися у побуті – папір або пластик), «екореклама» (інформаційний плакат, плакат-заклик, літературний твір), «еко-торба» (альтернатива одноразовій тарі та упаковці).
  3. До Конкурсу приймаються роботи, виготовлені учасниками індивідуально або командно. Всі вироби повинні бути екологічного спрямування.
  4. До роботи додається короткий опис, в якому зазначити: прізвище, ім‘я, по батькові автора; вік автора (авторів); клас, у якому навчається автор; назва роботи; повна назва і адреса навчального закладу; номер телефону автора та навчального закладу; номінація.
  5. Учасники Конкурсу подають конкурсний проект до районного відділу освіти Львівської області або в департамент екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації (вул. Стрийська, 98, м.Львів).

Конкурс проводиться у два етапи:

I- районний (між навчальними закладами району)

II- обласний (фінальний).

Переможці конкурсу будуть нагороджені призами.

За детальною інформацією звертатися до департаменту екології Львівської ОДА за тел. 238-73-99 або до районних відділів освіти Львівської області.

Фото: d-kernychna.vkursi.com

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...