ОСТАННІ НОВИНИ

Уряд створить Офіс супроводження інвестицій і Комітет відродження промисловості

|

Уряд найближчим часом здійснить низку заходів, спрямованих на пришвидшення розвитку національної економіки. Про це заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман після відкриття заводу електрообладнання і автозапчастин компанії Fujikura. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

_mg_4373_1475234728_1475242398_613x408-66666666667_3_0

«Ми хочемо швидко відновлювати економічну міць нашої держави і полегшувати життя українців. Це для нас це є дуже важливий пріоритет», – заявив  Володимир Гройсман.

З цією метою на наступному засіданні Уряд створить Офіс супроводження інвестицій, покликаний відслідковувати “життєдіяльність” підприємств, які працюють в Україні, та перешкоджати будь-якому тиску контролюючих органів.

«Хто буде створювати проблеми для роботи підприємств є моїм особистим ворогом, є ворогом держави, і ми будемо швидко реагувати, щоб таких людей забирати від влади, знищувати у них можливості впливати на роботу підприємств», – наголосив Володимир Гройсман.

Крім того, у жовтні Уряд створить Комітет відродження української промисловості.

«Промисловість України сьогодні покинута на узбіччі і потребує уваги української влади – Ми будемо відновлювати наші промислові можливості, будемо налагоджувати кооперацію між виробничими підприємства України, які втратили традиційні ринки, і будемо завойовувати ринки інших країн», – зауважив прем’єр.

У цьому контексті Голова Уряду наголосив на важливості збільшення переробки продукції в Україні, що дає робочі місця та заробітні плати для українців.

«Я абсолютно оптимістично дивлюся в можливості України. Для мене дуже важливо, щоб цей поступ до розвитку відчули українські громадяни. Це завдання, яке ми виконаємо, але на це потрібен час», – наголосив прем’єр-міністр.

Фото: ЛОДА

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...