ОСТАННІ НОВИНИ

Львів’ян кличуть долучитися до створення міського саду на території парку «Знесіння»

|

Львів’ян та гостей міста запрошують взяти участь у втіленні ідеї першого виноградника та міського саду на території парку «Знесіння». На добровольців чекають завтра, 1-го жовтня, із 10.00. Про це Львівському порталу повідомили організатори заходу.

435

У рамках проекту обговорять про особливості парку та майбітнього проекту, а також майструватимуть конструкції для піднятих грядок.

Нагадаємо, що тижнем раніше (20-21 вересня) вже відбулась одна з перших частин втілення проекту – українсько-австрійський воркшоп та лекторій з урбан-садівництва. Під час заходу експерти з Австрії та України поділилися  своїм досвідом дизайну, закладання та управління міськими садами. А під час воркшопу 21 вересня ми вже розпочали роботу над першими грядками.

«Як завжди, не вистачає рук», – каже координаторка ГО «За ЕКОрозвиток» Діана Попфалуші. – «Ентузіастів багато, але через брак мережування та – часто – брак часу – відвідуваність воркшопів не є високою. Основним завданням нашого проекту, як на мене, є створення безпечного та цікавого паркового простору у «Знесінні», який мешканці та гості міста могли б використовувати як місце соціалізації та обміну думками – як під час втілення проекту, так і при «споживанні» результатів. Тому ми шукаємо не просто волонтерів, які прийдуть, допоможуть і підуть, а людей, які хочуть зробити своє місто хоч трошечки, але кращим та зацікавлені у отриманні сталих результатів своєї праці».

До участі воркшопі запрошуємо всіх активних громадян Львова та гостей міста.

Захід відбуватиметься у Інформаційному центрі парку «Знесіння» ( вул. Довбуша, 24 ).

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...