ОСТАННІ НОВИНИ

Садовий сховався від розлючених АТОвців за спинами європейських парламентарів

|

Поки у міській раді Львова тривали жваві суперечки і обговорення вирішення проблем бійців АТО, міський голова Львова Андрій Садовий  «відсидівся» на зустрічі із підкомітетом ПАРЄ з питань навколишнього середовища та енергетики. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міськради.

sadoviy

За даними прес-служби міської ради, з  цієї нагоди до міста завітали представники країн-членів Ради Європи, знані міжнародні експерти й інвестори, представники громадських організацій та політики.

«Ми будемо відкриті до всіх проблем, які в нас є, тому що нам важливо почути вашу пораду, вашу експертизу. На превеликий жаль, не зможу бути на цьому засіданні до кінця, бо в нас сьогодні сесія міської ради»,- зазначив міський голова під час брифінгу журналістам.

Втім, з’явитися на засідання сесії міської ради Андрій Садовий так і не встиг, оскільки воно завершилося о 12.00 год., так і не розпочавшись. Натомість «віддуватися» за міського голову та за не вирішення проблем з бійцями довелось представниці «Самопомочі» Олені Пасевич, яка зачитала рішення робочої групи з цього приводу.

Нагадаємо, 31 травня міський голова Львова не з’явився на “грибовицьку” сесію міськради, сховавшись за спинами владик. 

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...