ОСТАННІ НОВИНИ

Рятувальників Львівщини обурює, що їхні смерті менш цінні за поліцейські

|

Рятувальників Львівщини обурює, чому Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков приділяє значно більше уваги поліцейським ніж рятувальникам. Це підтверджу гнівний пост на Facebook, який поширила профспілкова організація ДСНС України у Львівській області, передає кореспондент Львівського порталу.

поліція і рятувальники

Перше, що обурило членів профспілки – чому компенсація родинам загиблих рятувальників становить 5 разів меншу суму, ніж виплата для рідних поліцейських.

«Скажіть, будь ласка, пане Аваков, пане Чечоткін, чим родини загиблих рятувальників на пожежі, яка сталась на Грибовицькому сміттєзвалищі, гірші за родини розстріляних поліцейських в Дніпрі? Родини рятувальників отримали від держави компенсацію в розмірі 120-140 тисяч гривень, а родини поліцейських – 700 тисяч гривень і квартири, хоч ДСНС входить в МВС, яким керує Аваков», – йдеться я уповідомленні.

Окрім того організація написала про мізерні зарплати та застаріле обладнання та костюми працівників ДСНС.
«Рятувальники працюють за зарплату 3000-3500 тисячі гривень, часто порушуючи закони і норми працюючи сутку через дві, на старих ЗІЛАХ в костюмах зварщиків з 80-х років, і ланка ГДЗС складається з двох газодимозахисників, а не трьох. Чому? Скільки ще потрібно сліз батьків, дружин і дітей, щоб Ви звернули увагу на своїх підлеглих!?», – зазначають члени профспілки.

Фото: соцмережі

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...