ОСТАННІ НОВИНИ

Міськраді Львова не вийшло переконати Малехів, що сміттєпереробний завод впишеться в архітектуру села

|

Депутати Малехівської сільської ради своїм рішенням відмовились надати Львову дозвіл на будівництво заводу із переробки будівельних відходів та сміття на території свого села. Таке рішення прийняли депутати сільської ради, передає кореспондент Львівського порталу.

Малехівська сільська рада

Окрім прохання надати дозвіл на сворення такого виробництва, Львівська міська рада «аргументувала», чому цей завод потрібен для Малехова.

«Вважаємо, що таке підприємство чудово впишеться в ваше архітектурне планування земель, дась змогу комунальному підприємству заробляти кошти для розвитку села та створить робочі місця. Даний проект технічно включає в себе не тільки переробку будівельних відходів, але й рекультивацію старого звалища.Створення такого підприємства безперечно дась поштовх для подальшому технокритичному освоєнню земель вашому населеному пункту поблизу полігону ТПВ та підніме на високий рівень державну ідею місцевого самоврядування на Львівщині», – йдеться у зверненні.

Розглянувши це звернення та лист Державного науково-дослідного інституту стосовно розміщення заводу з переробки будівельних відходів на території села, Малехівська сільська рада вирішила відмовити у наданні дозволу на розміщення такого заводу на території села поблизу Львівської міського полігону твердих побутових відходів.

«Ми будемо звертатись до європейських організацій щодо проекту, який відповідатиме європейським стандартам. А цей проект, який нам пропонує міська рада, – це 80-ті роки минулого століття і ми не можемо пристати на проект, яким рекультивація полягає у підпиранні сміття сміттям. Ми будемо працювати з різними іноземними інвесторами і будем старатись, що в цьому не брала участі міська рада», – зазначила депутат сільської ради Малехова Галина Денько.

Нагадаємо, депутати Малехівської сільської ради одноголосно проголосували проти «сміттєвого» договору з Львівською міською радою. В свою чергу міськрада раніше погодила угоду на засіданні своєї сесії. 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...