ОСТАННІ НОВИНИ

У Бориславі прокуратура примусила підприємство повернути місту 13 га землі

|

Прокуратура в суді домоглась визнання недійсним та розірвання договору оренди земельної ділянки площею майже 13 га. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі прокуратури Львівської області.

прокуратура

Органи прокуратури Львівської області приділяють значну увагу питанням дотримання законності в сфері земельних відносин. Насамперед це стосується прийнятих органами місцевого самоврядування рішень про укладення договорів оренди землі, своєчасності та повноти сплати орендної плати за користування орендованими земельними ділянками.

Так, за принципової позиції прокуратури судом визнано недійсним договір оренди земельної ділянки по вул. Трускавецькій у Бориславі, яка розташована в районі трускавецького озера загальною площею 12,9 га. Крім того, суд зобов’язав ТзОВ «Делакс Україна», яке орендувало вказану земельну ділянку для будівництва та обслуговування мотельного комплексу, привести її у придатний для використання стан та повернути місту.

Суд підтримав обґрунтовану позицію прокуратури, що вказаний договір оренди землі укладено з порушенням вимог чинного законодавства.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...