ОСТАННІ НОВИНИ

Львівське сміття возитимуть на Чернігівщину?

|

Львівська міськрада просить приймати сміття Чернігівщину. Відповідне прохання розглянуть на сесії Чернігівської міської ради 29 вересня. Про це повідомляє місцеве видання Чернігів онлайн.

сміття

Секретар Чернігівської міської ради Віктор Бістров повідомив, що окрім питань, зазначених у порядку денному, на депутатів чекають ще декілька, які не потрапили до проекту рішень. Серед них є львівське питання.

«З проблемних питань те, що вже другий тиждень львівська міська рада просить, аби ми дозволили складувати на нашому сміттєзвалищі львівське сміття», – повідомив Бістров.

Як відомо катастрофа Грибовицького сміттєзвалища почалася із пожежі 28 травня. До моменту зсуву сміття який заживо похоронив групу рятувальників та еколога було кілька днів, аби відвернути лихо (Хронологія подій трагедії). Після зсуву сміття СБУ відкрила справу щодо Грибовицької трагедії.

Коли львівські чиновники не спромоглися оперативно локалізувати катастрофу, у справу втрутився Президент України. Тим не менш мер Львова Андрій Садовий звинуватив Порошенка у загибелі рятувальників на сміттєзвалищі.

Згодом було оприлюднено відео, як Садовий вперше «вляпався» в Грибовицьке сміття, обіцяючи ще 10 років тому спорудити сучасний завод з переробки сміття.

Після цього парламентарі стали вимагати від ГПУ розслідувати причетність Садового до Грибовицької катастрофи. Також активісти передали в прокуратуру докази та звернення громадян щодо бездіяльності мерії по Грибовицькому сміттєзвалищу.

26 серпня кілька десятків мешканців сіл Великі Грибовичі, Малехів та Дублян вийшли на пікет з вимогою не завозити на Грибовицьке сміттєзвалище нове сміття.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...