ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові стартував «Ярмарок спорту»

|

У Львові стартувала грандіозна спортивна подія року, яка вже всьоме відбувається у Палаці спорту «Динамо», передає кореспондент Львівського порталу.

dsc_6546

dsc_6563

Протягом трьох днів, з 22 до 24 вересня, кожен охочий зможе спробувати себе у близько 50 видах спорту, які представляють понад 75 спортивних організацій у рамках щорічного «Ярмарку спорту».

dsc_6523

dsc_6537

dsc_6540

Спробувати себе у різних видах спорту під керівництвом фахівців, переглянути показові виступи та ознайомитися зі спортивним інвентарем зможе кожен охочий абсолютно безкоштовно. Цьогоріч «Ярмарок спорту» представляють як традиційні види спорту, такі як футбол, бокс, плавання, так і доволі екзотичні: морський більярд, кінний спорт.

dsc_6553

dsc_6565

Серед новинок – лазертаг, у якому школярі зможуть потренуватись у стрільбі з лазера. Також вперше на Ярмарку майстер-клас покажуть і з бейсболу.

dsc_6549

dsc_6548

Довідка

«Ярмарок спорту» – єдиний захід на території України, відвідувачі якого можуть побачити показові виступи та взяти участь у майстер-класах з усіх видів спорту, представлених у регіоні. Відвідувачам щороку представляють близько 60 видів спорту на будь-який смак, для жінок та чоловіків, для дорослих та зовсім юних: бойові мистецтва, ігрові та силові види спорту, танці, зимові види, водні види, екстремальні та молодіжні види спорту, оздоровчі програми.

dsc_6547

Фото: Соломія Григор’єва

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...