ОСТАННІ НОВИНИ

Жоден львів’янин не «підчепив» тифу

|

У Львові немає випадків захворювання на тиф.  За словами керівника Львівського обласного лабораторного центру Романа Павліва, жодних підстав говорити про поширення тифу на смітнику – немає, і це є абсурдним, адже носіями цього захворювання є люди. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міськради.

tif

Випадків  захворювання на черевний тиф і паратифи  у місті не реєстровано.

У Львівському обласному лабораторному центрі МОЗ України також зазначають, що захворювання на гострі кишкові інфекції у Львові не перевищують середні багаторічні показники.

Нагадаємо, черевний тиф – гостре інфекційне захворювання, що характеризується циклічним перебігом, тривалим підвищенням температури, загальною інтоксикацією, наявністю збудника в крові хворого (бактеріємією) і виразковим ураженням лімфатичного апарату тонких кишок.

Черевним тифом хворіє тільки людина. Джерелами інфекції є хвора людина, і зараження відбувається тільки через рот при вживанні інфікованої води (водний шлях) або харчових продуктів (харчовий шлях), а також через руки, забруднені частками калу, що містять збудника черевного тифу (контактний шлях).

Індивідуальна профілактика черевного тифу передбачає дотримання особистої гігієни та гігієни харчування, ретельне миття фруктів і овочів, достатню термічну обробку м’ясних продуктів, пастеризацію молока.

Нагадаємо, у Львові розмови  про тиф пішли після того, як місцевий житель Левандівки оприлюднив у Facebook фотографія, де обгородили територію смітників стрічкою з надписом «Обережно, виявлено «тиф». Потім міська рада спростувала цю ситуацію.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...