ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині 21 ділянку землі з лісом незаконно віддали під дачі

|

Прокуратура виявила незаконне вилучення земель лісового фонду. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі прокуратури Львівської області.

земля АТОвцям

За результатами опрацювання даних Публічної кадастрової карти України, документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок лісогосподарського призначення, прокуратурою Львівською встановлено факт протиправного вилучення 2,1 га земель лісового фонду на території однієї з сільських рад Жовківського району.

Йдеться про незаконне вилучення єдиним масивом з земель лісового фонду 21 ділянки з лісом загальною площею 2,1 га та подальшого надання їх у приватну власність громадянам для дачного будівництва.

З огляду на викладене, Червоноградською місцевою прокуратурою зареєстровано кримінальне провадження за ч.1 ст.364 КК України, тобто за фактом зловживання владою посадовими особами Жовківської районної державної адміністрації при незаконному розпорядженні землями лісового фонду.

Крім цього, прокуратура вживатиме заходів представницького характеру з метою повернення вказаної землі в державну власність.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...