ОСТАННІ НОВИНИ

Львів’ян запрошують на спортивний фестиваль «Манівці»

|

На території Центру творчості дітей та юнацтва Галичини (парк «Погулянка», вул. Вахнянина, 29) відбудеться ІХ Міський фестиваль активного туризму «Манівці». Спортивний захід триватиме три дні 24-26 вересня. Про це Львівському порталу повідомили організатори.

841

У день відкриття Фестивалю незмінно пройдуть змагання серед команд підприємств м. Львова, які своїми внесками створили можливість безкоштовної участі для дітей, молоді та усіх охочих. Цьогоріч змагатимуться команди з найрізноманітніших галузей – працівники компаній-виробників, представники ІТ-сектора, великих торгівельних мереж і невеликих приватних підприємств.

842

Уже традиційно, другого дня Фестивалю – у неділю, 25 вересня – кожен бажаючий може прийти і безкоштовно випробувати усі етапи, представлені тут. За словами організаторів, етапи доступні для всіх охочих, незалежно від віку та не вимагають спеціальної підготовки. А в понеділок, 26 вересня, відбудуться змагання серед команд школярів. Особливу увагу організатори спрямовують на залучення соціально вразливих груп дітей. Тож запрошуються сиротинці, інтернати, громадські об’єднання, які працюють з дітьми!

843

Програма Фестивалю буде більш насиченою, ніж попередніх років. Поряд із традиційними спортивними дистанціями (скелелазіння, веслування, шнурова траса, велотріал) буде облаштовано спортивно-атракційне містечко з ексклюзивним обладнанням:  бігбол, слеклайн, паркур, бої «сумо», бої на «купинах», скелелазна груша, піраміда,аербег, перегони радіокерованих машин.

Тарас Білошицький, голова оргкомітету Фестивалю, розповідає: «Головна мета Фестивалю – залучити дітей, молодь та дорослих до активного та здорового способу життя. Приходьте, пробуйте, бавтесь! То задурно. Аби не пили»

Програма Фестивалю

24 вересня:

10.30 відкриття Фестивалю

11.00 старт командних змагань, перегони зі спортивно-рекреаційного багатоборства: водний, піший, велосипедний туризм, скелелазіння, біг-бол, пейнтбол, сумо, шашки, аербег, слеклайн, купини, карпатський футбол, сороконіжка, радіокеровані машинки, скелелазна груша, ящики, бочка, крокомір, сітка з кульою, пілот.

15.00 нагородження переможців

До 18:00 етапи Фестивалю відкриті для учасників.

25 вересня:

11.00-16.00  змагання на індивідуальних етапах серед професіоналів та аматорів. Змагання проводяться без вікових чи статевих обмежень, без попередньої реєстрації за принципом «Приходиш і береш участь».

Для сімей з дітьми спеціальна пропозиція! Пройдіть усі (спрощені) етапи Фестивалю та отримайте подарунки! Тільки у цей день вхід вільний для усіх! Змагання на індивідуальних етапах у двох номінаціях: професіонали та аматори. Буде визначено переможців на дистанціях: велотріал, скелелазіння (Турнір пам’яті Олександра Тараника) шнурова траса та каякінг.

Сімейні перегони: сім’ї з дітьми, які пройдуть усі етапи Фестивалю, будуть нагороджені призами!

16.00-17.00 фінали «сумо»

17.00 нагородження переможців

26 вересня:

змагання серед команд школярів віком 12-14 років. Участь команд безкоштовна!

Склад команди: 8 осіб

Тривалість: близько 3 годин

11.00-12.00    реєстрація команд школярів, вік учасників 12-14 років (2002-2004 р.н.)

12.00 початок змагань на етапах

16.00 підведення підсумків

16.40 нагородження

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...