Тенісист з Львівщини здобув золоту медаль на Паралімпіаді

|

На літніх Паралімпійських іграх в бразильському місті Ріо-де-Женейро Віктор Дідух здобув третю золоту медаль для Львівщини й другу для Буського району у складі національної збірної команди України з настільного тенісу. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

1

У фінальному поєдинку українська команда у складі Віктора Дідуха, Михайла Попова і Максима Ніколенка впевнено здолала команду Швеції з рахунком 2:0.

Загалом в активі українців, які посіли третє місце в загальному командному заліку, 41 золото, 37 срібних та 39 бронзових нагород. Найбільше медалей у збірної Китаю – 237. Другі за кількістю нагород у Ріо британці – 147.

2

До слова, у дев’ятий день змагань ще одну нагороду в змаганнях легкоатлетів здобув титулований український паралімпієць, спортсмен із села Сокільники Пустомитівського району Роман Павлик, який до бронзової медалі із стрибків у довжину додав “срібло” на біговій дистанції 400 метрів.