ОСТАННІ НОВИНИ

До кінця вересня на вулиці Русових обіцяють прокласти рівненьку бруківку

|

До кінця вересня у Львові обіцяють замостити вулицю Русових. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міськради.

ремонт дороги

Так, сьогодні тут проведено заміну центрального водопроводу з будинковими вводами в повному обсязі, ведеться заміна каналізаційних колодязів. Одночасно ведуться підземні роботи з санації (підсилення) каналізаційного колектора.

На вул. Русових змонтовано трамвайну колію, проводиться замощення міжколійного простору. На вул. Київській (зі сторони вул. Чупринки) монтують трамвайні колії. Також влаштовують дві зупинки громадського транспорту з підвищеними посадковими платформами (рівень підлоги сучасного трамвайного вагону) та пішохідні переходи з гладких плиток ФЕМ.

Вулиця Русових  десь до 10 жовтня має відстоятися і після 10-го вона буде проїзною для автотранспорту. Також ще тривають роботи до вулиці Чупринки. Тому що і вулиця Київська, і вулиця Котляревського будуть фактично відкриті для проїзду в листопаді.

Як зазначив головний інженер компанії «Онур» Олександр Добоні, мешканці навколишніх будинків вже не відчуватимуть вібрацій під час руху трамваїв.

«Тут під рейку влаштований гумовий пояс, який буде гасити вібрації колії. Такого шуму як від старої рейки тут не буде. Трамвай буде їхати м’яко. Тут замінили повністю все, тобто, нові трамвайні плити, повністю нові колії, це все нова конструкція, яка буде швидкісна і порівняно тиха», – зазначив Олександр Добоні.

Також він додав, що тут будуть підвищені платформи для зручного доступу до трамваю.

Довжина ділянок реконструкції вулиць складає 448 м;

Нагадаємо, що відкриють для проїзду вулицю Русових 29 ллистопада.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...