ОСТАННІ НОВИНИ

Брюховицька селищна рада незаконно віддала озеро в приватну власність

|

Розпочато досудове розслідування за фактом службового підроблення посадовими особами Брюховицької селищної ради.  Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі прокуратури Львівської області.

озеро брюховичі

Прокуратурою Львівської області зареєстровано кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч.1 ст.366 КК України, а саме за фактом внесення службовими особами Брюховицької селищної ради до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей.

Встановлено, що останні у рішення ради та договору оренди землі внесли відомості про відсутність на цій ділянці водного об`єкту загальнодержавного значення (озера). Як наслідок, це призвело до незаконної передачі в користування фізичній особі земельної ділянки загальною площею 4,5 га та вартістю близько 6 млн грн в оренду терміном на 25 років без проведення конкурсу.

На даний час проводиться досудове розслідування, а також триває збір документів з метою пред’явлення позову про повернення у власність територіальної громади вказаної земельної ділянки та озера.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...