ОСТАННІ НОВИНИ

Росте кількість охочих на контрактну військову службу

|

У Збройних Силах України триває 15-й цикл прийому кандидатів на контракт для служби. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Національної академії сухопутних військ.

816

Цими днями на пункті прийому 184-го Навчального центру Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного спостерігається наплив охочих спробувати себе у військовій службі.

Про тенденції теперішнього відбіркового циклу розповів голова комісії психологічного відбору пункту прийому особового складу полковник Петро Левус:

«Слід зауважити, що після певного спаду охочих долучитися до військової служби за контрактом, нині спостерігається активізація в цьому напрямку. Основний потік — це молодь у віці до тридцяти років. Люди такого віку, природно, бажають знайти себе в житті, реалізуватись у якійсь професії, чогось навчитися. Зрозуміло, що пріоритетна мотивація — це високі соціальні гарантії, передбачені державою для військовослужбовців. Разом з тим, у співбесідах, і за нашими спостереженнями, надзвичайно високим є патріотичний чинник. На наших очах відбувається становлення армії як невід’ємної частини суверенної держави, де військові люблять свою Батьківщину, а вона, відповідно, турбується про них»,— зазначив він.

817

Справді, контингент кандидатів покращився. Наприклад, сьогодні значно знизилась кількість охочих на контрактну службу з антисоціальною в минулому поведінкою. Натомість, все більше серед майбутніх військових тих, хто бажає зробити армійську службу своєю професією і, при можливості, стати майстром своєї справи.

Потрібно, також зауважити, що серед кандидатів на військову службу за контрактом великий відсоток тих, хто вже відслужив і пройшов АТО. Приємно, що вони, досвідчені та загартовані бойовим досвідом, повертаються туди, де вони відчувають свою потрібність, можливість реалізувати себе і усвідомлюючи важливість справи, якій себе присвятили.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...