ОСТАННІ НОВИНИ

Потяг Львів – Солотвино курсуватиме частіше

|

Регіональна філія «Львівської залізниці» збільшила кількість у поїзді Львів-Солотвино та обіцяють привести пасажирські вагони до зразкового стану. Про це Львівському порталу повідомили у прес- службі Львівської залізниці.

залізниця

Пасажирська служба регіональної філії «Львівська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» збільшила кількість вагонів у поїзді №601/602 сполученням Львів-Солотвино-Львів Відповідне рішення було прийняте  під час робочого об’їзду об’єктів магістралі на Закарпатті під керівництвом в.о. начальника регіональної філії  Івана Груника.

Так, сьогодні за схемою у  потязі курсують 7 вагонів, із яких 2 купейних, 4 плацкартних та 1 загальний вагон. Відстежуючи кількість проданих квитків, залізничники за потреби додають до схеми поїзда ще до трьох вагонів.

Окрім того, керівник магістралі дав доручення привести пасажирські вагони до належного технічного та санітарного стану. Відтак, залізничники розробили графік ремонту рухомого складу і уже найближчим часом почергово виконають запланований ремонт.

«Я беру питання ремонту та курсування поїзда №601/602 Львів-Солотвино на особистий контроль. Буду регулярно оглядати потяг перед виходом у рейс та слідкувати, аби як рухомий склад, так і поїзна бригада були повністю готові до перевезення пасажирів. До Львівської магістралі неодноразово надходили скарги на умови у цьому потязі, тому зараз наша мета – аби він став зразковим потягом на залізниці», – наголосив в.о. начальника регіональної філії «Львівська залізниця» Іван Груник.

Довідково. Потяг №601/602 сполученням Львів-Солотвино-Львів курсує зі Львова через Самбір, Сянки, Ужгород, Чоп, та є єдиним пасажирським потягом, яким можна дістатись до таких туристичних місць Закарпаття, як Берегово, Королеве та Солотвино.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...