ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові відкрилася виставка Ярини Саєнко «Звіру Вір»

|

В четвер, 15 вересня, в арт-кав‘ярні «Квартира 35» (вул.Вірменська, 35) » в рамках 23 Форуму видавців у Львові відбулося відкриття проекту графічних робіт Ярини Саєнко «ЗВІРУ ВІР. Про це Львівському порталу повідомили організатори заходу.

779

На відкритті заходу читали поезію Олена Степаненко та Юлія Мусаковська.

Проект ставить за мету  висвітлити різноманітність звірів, що живуть в кожному з нас. Це – зустріч з потаємним і примирення зі своїми страхами. Лінія та слово в ньому закликає глядачів та слухачів віднайти свого внутрішнього звіра та повірити йому:

«…Поглянь у дзеркало.

Звір дивиться на тебе.

Наберися сміливості, підійми очі та зустрінься з ним поглядом. Вивчай його уважно, бо він цього потребує. Впізнай його. Зрозумій, хто він. Це птах? Чи може вовк? Йому є що сказати. Вислухай його. Слухай його довго, щоб згодом розпізнати його голос в потрібний момент. Повір йому…»

Вхід на виставку вільний.

Довідка:

Ярина Саєнко – художниця, куратор проекту. Займається графікою, живописом, інсталяцією. Ілюструвала три поетичні збірки – «Колядки та вальси», «Червона книга» (Дмитра Лазуткіна) та «Метрополь» Юрія Матевощука. Організатор серії благодійних вечорів «ЖИТИ» в Києві. З 2006 року активно приймає участь у всеукраїнських пленерах та виставках.

Юлія Мусаковська  –  поетка, перекладач. Авторка збірок: «Чоловіки, жінки і діти» (Львів, Видавництво Старого Лева, 2015). «Полювання на тишу» (Тернопіль, «Крок», 2014), «Маски» (Київ, «Смолоскип», 2011), “На видих і на вдих” (Київ, “Факт”, 2010). Вірші перекладені англійською, шведською, польською, болгарською, російською, німецькою мовами та на іврит. Лауреатка ІІ премії конкурсу видавництва “Смолоскип” (2010), I премії поетичного конкурсу DICTUM від видавництва «Крок» (2014) та ін.

Олена Степаненко (Прилуцька)  – поетка, перекладач з російської та білоруської мов, автор збірок “Передчуття Авалону” (1999), “Коротка меса на друге пришестя Данте” (2002), “Третя Атлантида” (2005), «Четверта радість» (2014), лауреат літературних конкурсів. Друкувалася в антологіях: «Соты», «Дві тонни», «Антологія Смолоскипа», «Сновиди», «Соломонова червона зірка» та ін. Співорганізатор та активний учасник різноманітних творчих акцій і фестивалів. Вокальні цикли і хорові твори на вірші Олени Степаненко та музику Ірини Алексійчук виконувалися у країнах Балтії, Польщі, Німеччині, Італії, Канаді, Японії, Нідерландах та Іспанії.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...