ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові розпочався міжнародний бібліотечний форум

|

У середу, 14 вересня, у Науковій бібліотеці ЛНУ імені Івана Франка, що на вулиці Драгоманова, 5 відбулось урочисте відкриття VII Львівського міжнародного бібліотечного форуму. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

1

Тема  цьогорічного форуму – «Модерна бібліотека в мінливому світі». Учасниками заходу стануть понад 150 осіб.

«Ми розуміємо, що сучасні бібліотеки – це вже не тільки місця зберігання книг, а й багатофункціональні центри, трансформація яких зумовлена змінами, що відбуваються у поглядах користувачів, які позитивно сприймають усе нове і не бояться експериментувати. Цінним для українських бібліотекарів стане досвід бібліотек Литви, Польщі,  Молдови та Білорусії, яким поділяться учасники зустрічі. Сподіваємось, що наші напрацювання спільно з зарубіжними партнерами та прийняті рішення дадуть свої позитивні результати і стануть шляхом подолання тих викликів, які стоять на порозі до модерності українських бібліотек»,- зазначила директор департаменту з питань культури, національностей та релігій ЛОДА Христина Береговська.

Окрім того, на майданчиках Бібліотечного форуму також розглядатимуть питання академічної доброчесності, бібліотечної освіти в інформаційному суспільстві, адвокації, сучасних ІТ-систем для бібліотек, наукового супроводу та ефективних професійних комунікацій, викликів модерності для українських бібліотек.

Форум відвідають керівники та провідні фахівці бібліотек, представники органів влади та місцевого самоврядування, науковці, викладачі вищих навчальних закладів, видавці, автори, читачі, провайдери інформаційних послуг, керівники проектів у галузі культури та інформації, члени та партнери Української бібліотечної асоціації.

Форум триватиме до 17 вересня. Із програмою можна ознайомитись тут.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...