ОСТАННІ НОВИНИ

Спортсмени із п’яти країн світу змагатимуться для дітей загиблих учасників АТО

|

У Львівському державному цирку відбудеться Міжнародний благодійний турнір із змішаних єдиноборств (MMA). Це показове шоу, яке 23 вересня збере на одній арені спортсменів із п’яти країн світу, має на меті зібрати кошти на придбання путівок для відпочинку закордоном дітей, батьки яких загинули в зоні АТО. Про це Львівському порталу повідомили організатори заходу.

209

Зокрема, участь у змаганнях візьмуть бійці із України, Ізраїлю, Грузії, Словаччини та Румунії. Знаючи про складну ситуацію в нашій державі, спортсмени одразу погодилися на участь у такому благочинному дійстві, яке дасть можливість діточкам Героїв побувати на відпочинку в Польщі та Болгарії.

Захід, організований Міжнародною лігою «Real Fight Promotion», Благодійним товариством «Мій тато захищає Україну», Міжнародним благодійним фондом «Жертвам війни в Україні» та 58-им Будинком офіцерів Збройних Сил України, відбудеться у Львові вперше. Проте, організатори турніру мають намір зробити його щорічним, проводячи таке масштабне спортивне дійство на підтримку дітей українських Героїв двічі на рік – у Польщі (Кракові) та в Україні (Львові).

Партнерами заходу є Генеральне консульство Республіки Польща у Львові, Почесне консульство Республіки Болгарія у Львові та девелоперська компанія «MS».

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...