ОСТАННІ НОВИНИ

Шахісти Львівщини – медалісти 42-ої Всесвітньої шахової Олімпіади

|

У Баку (Азербайджан) успішно для національної команди України завершилася 42-а Всесвітня шахова Олімпіада, в складі якої змагалося четверо представників шахової школи Львівщини. Про це Львівському порталу повідомила заступник начальника управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації Оксана Вацеба.

213

Зокрема чоловіча збірна команда України в складі Руслана Пономарьова, Юрія Криворучка (Львівська область), Антона Коробова, Андрія Волокитіна (Львівська область), Павла Ельянова (капітан Олександр Сулипа (Львів), тренер Мартин Кравців (Львів)) виборола «срібні»  медалі. Українські шахісти тільки за додатковими показниками поступилися збірній США.

Жіноча шахова команда у складі Інни Гапоненко, Наталії Жукової, Анни Ушеніної та сестер Анни та Марії Музичук (Львівська область), виборола «бронзові». Кращими за українських шахісток виявилися представниці команд Китаю та Польщі.

У Львівському міжнародному аеропорту імені Данила Галицького очікується прибуття шахістів та тренерів зі Львівщини о 16.40.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...