ОСТАННІ НОВИНИ

Анонсовано демобілізацію шостої хвилі військовослужбовців

|

Генеральним штабом Збройних Сил України сплановано демобілізацію військовослужбовців 6 черги. Про це сьогодні, 13 вересня. Про це Львівському порталу повідомили у Генеральному штабі ЗСУ.

721

За словами т.в.о. начальника Головного управління персоналу – заступника начальника Генерального штабу Збройних Сил України Володимира Талалая, сьогодні завершується планування звільнення з військової служби військовослужбовців, мобілізованих під час 6-ї черги (третя черга осіб, мобілізованих від 14.01.2015 № 15).

«Якщо не буде погіршення воєнно-стратегічної обстановки, у вересні передбачається внести на розгляд Президенту України відповідний проект про звільнення 6-ї черги у поточному місяці та основну частину мобілізованих військовослужбовців звільнити у жовтні 2016 року», – наголосив Володимир Талалай.

Таким чином, усі військовослужбовці по мобілізації, які не виявлять бажання залишитися у лавах Збройних Сил України, будуть звільнені встановленим порядком.

Наразі в органах військового управління та у військових частинах розробляються списки та плани-графіки звільнення особового складу. Звільнення буде здійснюватися поступово, з метою недопущення зниження боєготовності підрозділів, поступового вивільнення посад, здачі посад, бойової техніки та майна.

Звільнені у запас військовослужбовці в обов’язковому порядку будуть зараховані до оперативного військового резерву першої черги.

Фото: Вголос

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...