ОСТАННІ НОВИНИ

У Золочівському районі відкрили завод з переробки соняшника

|

У середу, 7 вересня, у селі Хильчиці Золочівського району відбулося урочисте відкриття заводу по переробці олійних культур,передає кореспондент Львівського порталу.

2

Зі слів засновника підприємства Івана Шопського на будівництво заводу було потрачено один рік та вкладено 65 мільйонів гривень, а також підприємство дасть 65 нових робочих місць. Це підприємство перероблятиме 50 тисяч тонн олійних культур щороку, а плановий товарообіг – 550 млн грн на рік. Як він додав, виробництво буде продавати свою продукцію на ринках України та за кордоном.

1

«Підприємство  «Д-Мікс»  засноване ще у 2011 році, спочатку ми відкрили цех з виготовлення комбікорму, а цього року з переробки олійних культур. Плюсом нашого підприємства є те, що ми використовуємо відходи для виготовлення паливних гранул, які зможуть опалювати нашу котельну парою та згодом ми можемо відмовитись від газу», – розповів засновник.

Як розповідає технолог виробництва Олександр Бесага, основною метою проекту була переробка соняшника та макуха соняшника на корми для тварин, а також виготовлення якісної олії.

«На сьогодні нас цікавить макуха соняшника, яка містить багато білків, амінокислот та є дуже корисною  для тварин,оскільки добре заміняє сою. Вона буде користуватися великим попитом в Україні та Європі. Велику увагу при будівництві підприємства ми звернули на чисту зерна соняшника, адже клітковина, яка в ньому міститься, зможе добре замінити сою», – сказав він.

3

Як зазначив голова Золочівської РДА Володимир Недзельський, дане виробництво дасть змогу для місцевих виробників та сільгоспів закупляти якісні корми та допоможе у  розвитку бюджету Золочева.

Фото: Львівський портал, ЛОДА

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...