ОСТАННІ НОВИНИ

У Жовкві дадуть Олімпійський урок із настільного тенісу

|

У суботу, 10 вересня, з нагоди відзначення в Україні Дня фізичної культури і спорту у Жовкві проведуть Всеукраїнську акцію “Олімпійський урок”. Обласний захід присвятять одному з найпопулярних видів спорту – настільному тенісу. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

Настольный теннис

В рамках свята відбудеться відзначення кращих фахівців галузі фізичної культури та спорту Львівщини, показові виступи та майстер-класи від кращих гравців. Крім того, для гостей спортивного свята організують зустрічі з видатними спортсменами області, а також змагання з настільного тенісу за програмою ХХV обласних комплексних Ігор Львівщини за участю збірних команд районів та міст обласного значення.

Олімпійський урок розпочнеться о 12 годині в одному з найкращих в Україні спеціалізованих спортивних залів для гри в настільний теніс – СК “ЛІРС” (вул. Воїнів УПА, 22-а).

Варто заначити, що спортивна подія відбудеться за активного сприяння управління фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації, Жовківської райдержадміністрації, відділення НОК України у Львівській області, обласних центрів “Спорт для всіх” та “Інваспорт”, обласної федерації настільного тенісу.

Довідка

День фізичної культури та спорту в Україні щорічно відзначається у другу суботу вересня. Традиційно за активної підтримки НОК України до Дня фізичної культури та спорту по всій Україні розпочинаються загальнонаціональні акції “Олімпійський урок” та “Олімпійський тиждень”.

Відтак у першій половині вересня у всіх районах Львівської області, в обласних організаціях фізкультурно-спортивних товариств та відомств, в обласних центрах “Спорт для всіх” та “Інваспорт”, у спеціалізованих навчальних закладах фізкультурного профілю та обласних федераціях з олімпійських видів спорту за участю відомих спортсменів, чемпіонів та призерів Олімпійських ігор, чемпіонатів світу та Європи, Заслужених тренерів України, фахівців сфери фізичної культури та спорту проводять спортивно-виховні заходи: вікторини, диспути, конференції, зустрічі з видатними спортсменами, а також міні-турніри, естафети, показові виступи вихованців спортивних шкіл та секцій, показові тренування.

Фото: soveti.com.ua

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...