ОСТАННІ НОВИНИ

Прокуратура Львівщини заявляє про спроби тиску та перешкоджання правосуддю

|

Прокуратура Львівської області повідомляє, що громадські активісти планують акцію протесту під стінами установи, нібито прокуратура чинить тиску на суд та державних обвинувачів. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі прокуратури Львівської області.

прокуратура

7 вересня до Львівської міської ради надійшла заявка від керівника громадської організації «Ідея нації» про заплановану акцію протесту навпроти приміщення прокуратури Львівської області із облаштуванням наметового містечка, яке має там стояти цілодобово упродовж місяця.

За словами керівника громадської організації, підставною для проведення даної акції протесту є незаконне, на його думку, притягнення до кримінальної відповідальності чотирьох осіб, яких правоохоронні органи обвинувачують у жорстокому вбивстві групою осіб колишнього працівника органів внутрішніх справ.

З огляду на це, прокуратура Львівської області повідомляє.

«У листопаді 2011 року у м. Львові вчинено убивство колишнього працівника правоохоронного органу Олега Назарка. У ході досудового розслідування, слідчі органів внутрішніх справ встановили, а в подальшому на підставі зібраних доказів, довели причетність до цього злочину чотирьох осіб. На даний час у Сихівському районному суді м. Львова триває судовий розгляд у даній кримінальній справі, де на лаві підсудних знаходяться вказані особи. Зазначимо, що судовий розгляд уже перебуває на завершальній стадії, заплановано проведення судових дебатів та ухвалення рішення.

Відтак будь – які акції протесту, які покликані чинити тиск на суд чи державного обвинувача є неприпустимими. Лише суд вправі надати оцінку правомірності та законності притягнення тих чи інших осіб до кримінальної відповідальності. Тому прокуратура розцінює таке собі «видовище», як відволікання уваги суспільства від об’єктивної інформації, а також перешкоджання здійсненню правосуддя», – йдеться  у повідомленні.

Як з місця події повідомляє кореспондент Львівського порталу, акція протесту під стінами прокуратури триває.

6

5

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...