ОСТАННІ НОВИНИ

Для унікальної дитячої книги шукають казкарів

|

У Львові стартував казковий проект «Щастя у віконці». Це соціальний книжковий проект, мета якого – це збірка казок, написаних мамами і татами, бабусями і дідусями для всіх діток України. Ця унікальна книга побачить світ у переддень Святого Миколая. У книгу ввійдуть 50 казок з ілюстраціями. Конкурс казок триватиме до 1 жовтня. . Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

казки

 

«Ми оголосили конкурс, щоб зібрати 50 казок, які ввійдуть у дитячу книгу. Впродовж цього місяця кожен має змогу стати одним із авторів цієї збірки. Це має бути мотивуюча та позитивна історія для дітей. Щоб маля, прочитавши казку, повірило, що все буде добре, навіть у  найскрутніший момент життя. А можливо ви розповісте дітям, що таке щастя на вашу думку?», – пояснює голова Благодійного фонду «Щастя завжди поруч» Ірина Астахова.

Зазначимо, першими отримають ці книжки дітки-сироти та діти з багатодітних родин.

1

«Ми маємо мету – це популяризація читання в Україні серед дітей та дорослих. Та цим проектом поставили перед собою ще вищу ціль – це залучення мам та тат до написання добрих казок для діток. Тому з нетерпіння чекаємо на ваші власні казки», –  зазначила Ірина Астахова.

Фото :ЛМР, ua.wallpapers-fenix.eu

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...