ОСТАННІ НОВИНИ

Львівська мерія несе відповідальність за можливий транспортний колапс, - обурені перевізники

|

Вчора, 6 вересня, відбулось  друге  засідання робочої групи з вирішення проблем транспортної системи у Львові.  Результатом засідання була порада чиновників ЛМР йти з проблемами перевізників та пільговиків на сесію міськради.  Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ГО «Розвиток громади».

маршуртка

Як зазначається, робоча група яка повинна збирати і опрацьовувати всі пропозиції щодо вирішення проблем громадських перевезень у місті складається з п’яти керівників АТП, п’яти чиновників міської влади та п’яти представників профспілок приватних перевізників.

«Вчора члени комісії так ні до чого і не домовились. Усі варіанти тимчасового вирішення проблеми з перевезенням пільгових категорій пасажирів відкинула керівниця юридичного управління ЛМР Гелена Пайонкевич, зіславшись на незаконність.  Якогось свого варіанту у мерії не запропонували», – йдеться  у повідомленні.

Водночас активісти організації додали, що натомість приватні перевізники запропонували тимчасові методи ( до впровадження електронного квитка ) вирішення проблеми з перевезенням пасажирів-пільговиків:

«Так, йшлося про поділ маршруток на дві категорії – загального користування і режиму експрес. У обох категоріях їздитимуть пасажири-платники і пасажири-пільговики, але відмінність у тому, що у маршрутках режиму експрес платитимуть за проїзд усі. Якщо ж пільговик захоче скористатися своїм правом на безкоштовний проїзд, то він сяде у маршрут загального користування.

Другим варіантом було доповнення договору між ЛМР та АТП додатком, де буде вказано про замовлення міською радою рівно тої кількості перевезення пільговиків, яку міськрада в змозі компенсувати. Простіше кажучи, міська рада замовляє у перевізників той обсяг послуг, який вона може оплатити».

Як наголошується, перевізники хочуть досягти обліку пільговиків, оскільки у місті дуже багато пасажирів користуються фальшивими пільговими посвідченнями.

«Львівська міська рада затягує процес і не вирішує цю проблему на робочій групі. Чиновники скидають усе на депутатів. Нам пропонують просто чекати на рішення сесії. Ми вийшли на маршрути, але далі терпіти оце зіштовхування лобами між водієм та пасажиром-пільговиком не можна.  Через бездіяльність мерія фактично несе відповідальність  за можливий транспортний колапс у місті, – прокоментував голова Вільної профспілки перевізників Ігор Сеник.

Головуючий на засіданні робочої групи заступник міського голови Віктор Пушкарьов підкреслив, що свої варіанти вирішення проблеми з перевезенням пільговиків, перевізники повинні зачитати депутатам на сесії міської ради 14 вересня, і хай це питання вирішують вони.

«Висновок такий: жодне з питань не вирішене, а ЛМР нічого не зробила окрім створення робочої групи та відкидання усіх можливих варіантів вирішення проблем громадських перевезень у Львові», – наголосили активісти громадської організації.

Як Львівський портал повідомляв, 30 серпня у Львові почали страйкувати перевізники. Вони висунули міській раді п’ять вимог.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...