ОСТАННІ НОВИНИ

Дніпро розірвав співпрацю з російськими містами

|

Сьогодні на сесії Дніпровської міської ради депутати прийняли рішення розірвати співпрацю з містами Росії. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив міський голова Борис Філатов, передає Львівський портал.

дніпропетровськ

За його словами, сьогодні на сесії міськради прийнято важливі рішення для Дніпра. Зокрема, як він пояснив, це припинення співпраці з російськими містами.

«Наше місто розірвало  побратимські відносини з містами РФ. Зокрема, ми припинили співпрацю з Красноярськом, Улан-Уде, Самарою. Також Дніпро більше не братиме участі в Об’єднанні юридичних осіб «Євразійський союз міст-побратимів« Україна-Байкал», –  написав Борис Філатов.

Як повідомляв Львівський портал, депутати Львівської міської ради робила спробу розірвати співпрацю із російським містом Санкт-Петербургом ще у жовтні 2014 року,втім це скінчилося «пшиком». Вже у лютому 2015 року вони повторили цю спробу. Але згодом з’явилася інформація про те, що начебто протокол про співпрацю між урядом міста Санкт-Петербург та міською радою Львова начебто не чинний.

Фото: uk.wikipedia.org

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...