ОСТАННІ НОВИНИ

ООН зафіксувала проблеми із продовольством на окупованому Донбасі

|

Всесвітня продовольча програма ООН констатує проблеми пов’язані із забезпеченням повноцінного харчування на окупованому територіях Донеччини і Луганщини. Про це повідомляє прес-служба Міністерства з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб.

1

Як йдеться  у повідомленні, за даними дослідження Всесвітньої продовольчої програми (ООН), люди, які  проживають в окремих районах Донецької та Луганської областях, де органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, найбільшу потребу відчувають у м’ясних продуктах. Зокрема, відсутня яловичина, свинина та м’ясо птиці. Крім того, через заміновані ділянки окремих територій Донецької та Луганської областей мешканці приватного сектору не можуть вирощувати овочі (картоплю, капусту, моркву, буряк та цибулю), що впливає на якість харчування місцевого населення.

“Натомість, громадяни, які живуть вздовж лінії розмежування на непідконтрольних територіях, мають доступ до наступних продовольчих товарів: рис, макаронні вироби, гречка, хліб, молочні продукти — молоко, масло, яйця, а також соняшникова олія, цукор, ковбаси.

Незважаючи на численні повідомлення представників ОРДЛО про високий рівень життя місцевого населення Всесвітня продовольча програма констатує проблеми пов’язані із забезпеченням повноцінного харчування”, – йдеться у повідомленні міністерства.

Фото: epizod.ua

Загрузка...
Загрузка...

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...