ОСТАННІ НОВИНИ

Дві спроби дачі хабара зафіксували на Краківці

|

Протягом доби, в пункті пропуску «Краковець», що на українсько-польському кордоні, прикордонники двічі відмовлялися від пропозиції хабарів подорожуючими за надання пріоритету в оформленні. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Державної прикордонна служба України Мостиського прикордонного загону.

517

Так вчора, неправомірну вигоду у вигляді коштів розміром 180 євро та 200 гривень запропонував прикордоннику 40-річний громадянин Республіки Молдова, який разом із сім’єю в’їжджав в Україну. Таким чином громадянин спонукав військовослужбовця прикордонної служби аби той оформив його авто у пріоритетному порядку, оминаючи загальну чергу та всупереч технології здійснення контрольних операцій в пункті пропуску. У зв’язку із виявленням в діях молдаванина ознак кримінального правопорушення яке передбачене ст. 368 КК України «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі» прикордонники викликали на місце події працівників Нацполіції.

У цьому ж пункті пропуску сьогодні зранку громадянин Російської Федерації (чеченського походження) також шукав шляхи пришвидшення контролю за винагороду прикордонникам. Аби позачергово в’їхати в Україну 36-річний водій спробував дати прикордонному наряду 50 євро хабара. Прикордонник від такої вигоди відмовився, викликав старшого та вжив заходів щодо документування кримінального правопорушення. На місце події також були викликані працівники поліції, крім того через не підтвердження мети поїздки громадянину було відмовлено у пропуску через державний кордон України.

З початку року це вже двадцятий випадок відмови мостиських прикордонників від  неправомірної винагороди за прийняття незаконних рішень  на користь незаконослухняних подорожуючих.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...