ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові з'явився пам'ятник Василю Стусу

|

Учора у Львові відбулось відкриття пам’ятника Василю Стусу. Захід пройшов на території Львівського навчально-виховного комплексу ім. В. Стуса «Спеціалізована школа І ступеня – гімназія міжнародних відносин» (вул. Повстанська, 14).  Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

1

На відкритті пам’ятника була присутня сестра Василя Стуса Марія Стус.

Пам’ятник – це дипломна робота студента Львівського державного коледжу декоративного і ужиткового мистецтва ім. І. Труша Віталія Думина. Виготовлений він із вапняку.

Нагадаємо, виконавчий комітет Львівської міської ради на засіданні 26 липня погодив встановлення пам’ятника Василю Стусу на території Львівського навчально-виховного комплексу ім. В. Стуса «Спеціалізована школа І ступеня – гімназія міжнародних відносин» (вул. Повстанська, 14).

Згідно із рішенням, замовником на проектування, виготовлення та встановлення пам’ятника є Львівський навчально-виховний комплекс ім. В. Стуса «Спеціалізована школа І ступеня – гімназія міжнародних відносин». Навчальний заклад виконав проект пам’ятника та погодив його в управлінні охорони історичного середовища та управлінні архітектури департаменту містобудування, а також виготовив та встановив пам’ятник відповідно до погодженого проекту.

Фото: ЛМР

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...