ОСТАННІ НОВИНИ

Тролейбус №9 курсуватиме до нового терміналу львівського аеропорту

|

Восени цього року планується продовжити тролейбусну лінію «дев`ятки» до нового терміналу львівського аеропорту. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

тролейбус

Як розповів головний інженер ЛКП «Львівелектротранс» Володимир Ковалів, наразі уже розроблено всю необхідну проектну документацію і вона знаходиться на стадії погодження та експертизи. Одночасно проводяться електронні торги, щоб закупити всі необхідні матеріали. Планується, що роботи із будівництва тролейбусної лінії будуть виконуватися силами Служби енергогосподарства підприємства. Планується використання сучасних матеріалів і спецчастин контактної мережі, що дозволить тролейбусам їхати на великій швидкості.

Загалом, для того, щоб тролейбусна «дев`ятка» почала їздити до нового терміналу аеропорту, потрібно прокласти біля кілометра контактної мережі. Попередня вартість будівництва тролейбусної лінії складає близько 6 млн. грн.

Нагадаємо, що зараз до нового терміналу аеропорту курсує лише маршрутний автобус № 48. Додаткове тролейбусне сполучення із новим терміналом значно покращить ситуацію із доїздом до центру міста.

Окрім того, планується продовження тролейбусного маршруту №2 по вулиці Хуторівка до ринку «Шувар» – тут уже прокладено кабельні лінії живлення майбутньої лінії, а також по вулиці Стрийській – до торгового центру «Кінг Крос Леополіс».

Фото: соцмережі

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...