ОСТАННІ НОВИНИ

Львів’ян запрошують на роботу в ЛОДА

|

Львівська обласна державна адміністрація оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

лода

– спеціаліста відділу організаційної роботи та контролю;
– спеціаліста сектору контролю відділу організаційної роботи та контролю (на умовах строкового трудового договору на час відпустки без збереження зарплати для догляду за дитиною).

Серед кваліфікаційних вимог – вища освіта ступеня молодшого бакалавра або бакалавра, вільне володіння державною мовою, досвід роботи не обов’язковий.

Для участі у конкурсі слід подати документи:

– копію паспорта громадянина України;
– письмову заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів до зайняття посади державної служби (за формою згідно з додатком 2), до якої – додається резюме у довільній формі;
– письмову заяву, в якій кандидат повідомляє, що до нього не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей відповідно до зазначеного Закону або копію довідки встановленої форми про результати такої перевірки;
– копію (копії) документа (документів) про освіту;
– заповнену особову картку встановленого зразка;
– декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік.

Документи необхідно подати за адресою:  м. Львів, вул. Винниченка, 18,  каб. 245  до 23 вересня 2016 року.

Конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста відділу організаційної роботи та контролю відбудеться 27 вересня 2016 року о 12:00 год, м. Львів, вул. Винниченка, 18, Львівська обласна державна адміністрація, каб. 257.

Конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста сектору контролю відділу організаційної роботи та контролю відбудеться 27 вересня 2016 року о 15:00 год, м. Львів, вул. Винниченка, 18, Львівська обласна державна адміністрація, каб. 257.

Контактна особа: Тертула Ігор Володимирович тел: 0322 999 492, e-mail: kadryvd@loda.gov.ua.

Детальнішу інформацію можна дізнатися за посиланням.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...