ОСТАННІ НОВИНИ

«Жовті добродії» знову на дорогах Львову

|

Із початку навчального року на дороги Львова повернулись «Жовті добродії», які допомагають львівським школярам переходити нерегульовані переходи поблизу навчальних закладів. Про це Львівському порталу повідомила прес-служба Львівської міської ради.

діти на дорозі

Наразі у Львові діє 15 «жовтих добродіїв», які позначені на спеціальній карті. «Ще 8 пішохідних переходів потребують осіб, які допомагатимуть діткам.

Акція «Жовтий добродій» стартувала у Львові у 2015 році з ініціативи кампанії «Безпечне місто». За словами ініціаторів, це звична практика в країнах Європи. У Штатах проект провадять з 50-х років: дорослі в яскраво-жовтому одязі та зі спеціальним сигналом у руках упродовж години до початку уроків зупиняють потік автомобілів і переводять школярів через дорогу.

«Насправді, під час переведення дітей на пішохідному переході мимоволі заряджаєтесь позитивом від них на цілий день, оскільки вони дякують, спілкуються з вами. Водії теж схвально ставляться до такої ініціативи, про батьків вже й годі казати. Хто з них не хоче, аби дитина була у безпеці?», – каже «Жовтий добродій» Микола Крупей.

Охочі долучитися до проекту зголошуйтесь за телефонами: (032) 297-1000 або (067) 208-09-88. Перелік адрес, на які потрібні «Жовті добродії»:

Вул. Шевченка, 390, СЗШ №92

вул. Роксоляни, 35, СЗШ №65

вул. Кульпаркывська, 99,НВК «Школа – ліцей «ЄВРОПЕЙСЬКИЙ»

вул. Героїв Крут, 27, НВК Школа-садок «Софія»

вул. Творча, 1, СЗШ № 99

вул. Мазепи, 31, СЗШ №30

вул. Ярослава Пстрака, 3, СЗШ № 44

вул. Театральна, 15, СЗШ № 62

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...