ОСТАННІ НОВИНИ

Польська авіакомпанія розповіла про авіасполучення між Львовом та Радомом

|

Польська авіакомпанія «SprintAir» розповіла про авіасполучення між Львовом і польським містом Радомом, передає кореспондент Львівського порталу.

літак

Як зазначає голова правління авіакомпанії Ян Щепковський ,головною метою створення цього авіасполучення було покращити туристичні відносини між Україною та Польщею.

«Ми раді, що можемо запропонувати нашим пасажирам цей маршрут. Львів – це прекрасне місто і привабливий напрямок подорожі для польських туристів. Це перше сполучення між Львовом та Радомом. Однак, ми сподіваємось, що воно стане більш популярним та згодом ми б могли відкрити авіашляхи Радома  з іншими містами України», сказав він.

За словами комерційного директора «SprintAir»  Ярослава Хлопецького квитки можна буде придбати до 28 жовтня на сайті авіакомпанії. Ціна найдешевших квитків складає 149 злотих. А з середини вересня буде таблиця рейсів на зимовий період.

«Для львів`ян це буде цікаво, особливо для тих, які працюють в Радомі. Вони мають змогу на декілька вихідних днів повернутись до Львова» – розповіла президент аеропорту Радома.

Нагадаємо, що авіашлях між Львовом та Радомом відкрили ще 23 червня цього року.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...