ОСТАННІ НОВИНИ

Після скандалу у ЗМІ Садовий таки подарував Тарасу Міщуку квартиру

|

Андрій Садовий після численних публікацій у мас-медіа Львова про те, що мерія ніяк не відзначила призера Олмлімпійських Ігор 2016 львів’янина Тараса Міщука, нагородив спортсмена двокімнатною квартирою. Про це він розповів сьогодні на брифінгу, передає Львівський портал.

Тарас Міщук

«Є добра традиція – за олімпійське золото ми завжди у Львові даємо хороше помешкання. В цьому році ми отримали олімпійську бронзу і вона є дуже цінною. Сьогодні також мав розмову з керівником обласної ради О. Ганущином, і ми спільно домовилися, що у цьому місяці Тарас отримує двокімнатну квартиру», – розповів міський голова.

За його словами, частину коштів на помешкання виділить на сесіях обласна і міська ради. Є домовленість з забудовниками, щоб це була хороша квартира, щоб співпадала ціна і якість, і щоб у вересні ця процедура була завершена.

Нагадаємо, на прес-конференції 31 серпня Тарас Міщук поскаржився, що місто ніяк йому не допомагає. Коли його напарнику з Полтавщини подарували квартиру та постійно виплачують премії, то Тарас не отримує нічого.

Фото: Львівський портал

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...